Anasayfa Bekbars Detaylı Temizlik Kaput Koruma Oto Cam Filmi Oto Ses Sistemleri Pasta Cila Boya Koruma Seramik Kaplama

Tel: 0539 410 06 82

Buharlı Detaylı Temizlik Neden Yapılır yada Yapılmalıdır

Buharlı Detaylı Temizlik Neden Yapılır yada Yapılmalıdır

Oto Prestij Buharlı Motor Temizlik uygulaması;

Bekbars buharlı detaylı temizlik firmamızca yapılan temizlik içeriğinden biridir. Otoprestij hizmetlerini en ideal şekilde vermeye çalışıyoruz. Buharlı detaylı temizlik mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Sizde firmamıza gelerek bu işlemi yaptırabilirsiniz.

 Buharlı Detaylı Temizlik Neden Yapılır?

Buharlı temizlik yaptırdığınızda araç içindeki bütün mikroplar yok olur ve refah bir ortam oluşur. Buharlı temizlik yapıldığı takdirde araç sıfır gibi tertemiz olacak ve sizde bu farkı hissedeceksiniz. Koltuklar tertemiz olup parlaklık kazanır. Koltuklarınız profesyonel şirket çalışmalarımız sonucunda mükemmel bir görüntüye kavuşur. Buhar zor ulaşılan ve temizlenemeyen yerlere ulaşır ve adeta pislikleri kendine çeker. Böylece temizlenmiş bir araç ortaya çıkar. Bu tekniği firmamız en iyi şekilde kullanmaktadır.

Bu açıdan buharlı temizlik yapılmalıdır. Detaylı temizlik taban, koltuk, tavan, plastik aksam, kapı, bagaj ve bütün her yere uygulanır. Araç ilk günkü gibi mis gibi olacak ve detaylı temizlik size kendini gösterecektir. Torpido sütü kullanarak kapatıcı etkisi ile plastik aksamlar çok temiz gözükecektir. Bütün çabamız size harika ve ilk günkü gibi bir araç sunmak içindir. ​​​​Koltuk temizliği büyük önem taşır. Çünkü ilk bakışta gözüken koltuk olur. Bunun için koltuklarınızdaki kiri kolayca çıkarıp size yüzü tertemiz bir koltuk sunuyoruz.

Neden detaylı detaylı temizlik yaptırmalıyım?

Siz de; neden detaylı temizlik yaptırmalıyım diyorsanız yukarıda bahsettiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak farkı görebilirsiniz. Aracınızı mükemmel ve kusursuz görmek istiyorsanız bu temizliği yaptırmanızda fayda var. Bu hizmetleri gördüğünüzde detaylı temizlik yaptırmak isteyeceksiniz. Firmamıza ulaşarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Fragman